sobota, 5 października 2013

Naruchaj sobie Itemki #1

Jadąc na bunkier wpadł nam do głowy pomysł aby robić spotkania larpowiczów mające na celu produkcję przedmiotów larpowych wspólnymi siłami i przy okazji dzielenie się doświadczeniami warsztatowymi, konsolidowanie grupy i takie tam bla, bla, bla... Dzisiaj prezentuję, pierwszy z cyklu spotkań warsztatowo-majsterkowiczowych.

Naruchaj sobie itemki, edycja I :D


Zatem w dniu dzisiejszym pomimo piątkowego kaca i ciężkich przepraw ze wstawaniem umówiliśmy sie o poranku na przygotowywanie sprzętu do Juggera. Życie nas nie rozpieszczało, Karlos obudził się późno, Ja się spóźniłem ze 40 minut, a Andrew przyszedł w dwóch różnych butach. Pomimo tych przeciwności wyruszyliśmy do Castoramy i kupiliśmy surowce do wykonania dwóch pełnych zestawów uzbrojenia do gry.


Pomimo, że siedzieliśmy w mieszkaniu Karlosa, to sprzęt robiliśmy głównie z Andrew, ponieważ Karlos... Utknął w windzie!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ciężko pracowaliśmy i po paru godzinach, wielu pudełkach pizzy i sklejonych taśmą palców udało się dokończyć dzieła. Zestaw nie jest jednak kompletny, do pełni brakuje nam jeszcze czaszki i tarcz. Na tarcze mamy już materiały, ale dzisiaj brakowało nam narzędzi do obróbki materiału na tarcze. W każdym razie wykonano:
- 2 x Q-tip
- 2 x długi mieczyk
- 4 x krótki mieczyk
- 2 x łańcuchy bez kul na końcach (będą dorobione później jak zdobędziemy szmaty)


Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pierwszego spotkania. wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktowania się ze mną Facebooku, na pewno będziemy też robić inne projekty itemkowe. Chętnych do gry w Juggera zapraszamy też do grupy Jugger - Warszawa spróbujemy zorganizować regularne treningi i wystawić drużynę ligową na sezon 2014.

3 komentarze:

Unknown pisze...

jak zrobiliście te miecze sam chciałbbym taki zrobić
ps:odpowiedz na pitkistudio baśń

Vercy pisze...

Oto i odpowiedź :D

http://tu-rulez-vercy.blogspot.com/p/otuliny.html

Unknown pisze...

dziękuję