Fallout


WAR, WAR NEVER CHANGES...


Na początku był Fallout, potem życie nie było już takie samo. Gra która stworzyła najbardziej klimatyczny w moim odczuciu świat pełen mutantów i cybertechnologii umieszczonych w zniszczonym, zapomnianym przez boga pustkowiu. Kiedy spadły bomby ziemia zabłysła światłem i zgasła na wiele lat, ale nie na zawsze. Po zagładzie nic już nie było czyste i błyszczące, a radioaktywny kurz pokrył dorobek cywilizacyjny ludzkości. Taka była cena postępu, odkryć i wyzwolenia energii atomu.

Jak wielu innych pojebów jaram się Falloutem, więc w tej zakładce prezentuję zatem to, co mam ciekawego do zaprezentowania w tej materii. Grałem w większość gierek Falloutowych na komputerze, choć po prawdzie nie wszystkie dodatki do F3 i New Vegas mnie interesowały. Fallout 2 to w moich oczach niepobity majstersztyk jeśli chodzi o komputerowe RPG.

Z czasem zrozumiałem, że granie na komputerze to jednak nie jest wszystko na co człowieka stać. Larpy stanęły przede mną otworem. Największa imprezą na jaką jeżdżę Falloutowo jest OldTown. Ponieważ setting Falloutowy ekscytuje mnie najbardziej staram się strojem i odegraniem postaci do niego odwoływać, po prostu głęboko w moim sercu tli się Atomowa Zagłada...

Imprezy w których uczestniczyłem:
- lipiec 2012 - roku pojechałem na swój pierwszy Old Town, prezentowaliśmy handlarzy-zwiadowców tajemniczej organizacji.
- 21-27 lipca 2013 - kolejny Old Town, tym razem nasza organizacja ujawniła się jako Water Traders, karawana kupców wodnych.
- 23-25 sierpnia 2013 - Zakonki 2113
- 22-24 listopada 2013 - OldTown Weekend: Nuclear Winter

Kilka zdjęć:


Moje co ciekawsze projekty:

- Laser Rifle

\ \ \ \ \ \ \ TU Spis FALLOUT-owych rzeczy! / / / / / / /

2 komentarze:

Unknown pisze...

na tym zdjęciu z falloutową zbroją trzymasz jakąś broń mugłbyś wrzucić pare fotek

Vercy pisze...

http://tu-rulez-vercy.blogspot.com/2013/04/laser-rifle-fallout.html